Mostostal Kraków

Strona główna / Kontakt / Dane teleadresowe

Zarząd
ul. Ujastek 7, 30-969 Kraków
tel. (+48) 12 680 25 00 - Biuro Zarządu
tel. (+48) 12 680 25 25 - Recepcja
tel. (+48) 12 680 25 30 - Kadry
fax. (+48) 12 680 26 00
Prezes Zarządu
Andrzej Kaczan
e-mail:
biuro@mostostal.com.pl
 
Członek Zarządu Dyrektor Finansowy
Jakub Tomaszewski
e-mail:
jakub.tomaszewski@mostostal.com.pl
Ochrona Danych Osobowych

Inspektor Ochrony Danych 
Artur Ingram
tel. 515 479 923
e-mail:
dane.osoboweMK@mostostal.com.pl

Pion Realizacji
Dyrektor Pionu Realizacji
Kacper Jaskot
e-mail:
kacper.jaskot@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów 
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Zygmunt Ficek
e-mail:
zygmunt.ficek@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów 
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Marcin Bukowski
e-mail:
marcin.bukowski@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów 
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Paweł Porada
e-mail:
pawel.porada@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Robert Świerc
e-mail:
robert.swierc@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktu - gazociągi przesyłowe
Dyrektor Kontraktu - gazociągi przesyłowe
Marcin Kulik
e-mail:
marcin.kulik@mostostal.com.pl
Biuro Handlowe

e-mail: marketing@mostostal.com.pl

Dyrektor Pionu Handlowego
Paweł Śmigla
e-mail:
pawel.smigla@mostostal.com.pl
Dyrektor Handlowy
Janusz Zbroja
e-mail:
janusz.zbroja@mostostal.com.pl
Kierownik Działu Ofertowania i Wycen
Paweł Spisak
e-mail:
pawel.spisak@mostostal.com.pl
Kierownik Działu Rozwoju Rynku i Marketingu
Katarzyna Swoboda
e-mail:
katarzyna.swoboda@mostostal.com.pl
Kierownik Działu Projektowo-Technicznego
Jan Rączkowski
e-mail:
jan.raczkowski@mostostal.com.pl
Dział Zakupów Centralnych
e-mail: zakupy@mostostal.com.pl
Dyrektor Zakupów Centralnych
Michał Sitek
e-mail:
michal.sitek@mostostal.com.pl
Dział Gwarancji
e-mail: gwarancje@mostostal.com.pl
Dyrektor Zakupów Centralnych
Michał Sitek
e-mail:
michal.sitek@mostostal.com.pl
Biuro Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Stanisław Bernacki
e-mail:
stanislaw.bernacki@mostostal.com.pl 
Wytwórnia Konstrukcji Stalowych - Kraków

ul. Blokowa 3, 31-752 Kraków
tel. (+48) 12 680 15 40
fax. (+48) 12 643 51 79
e-mail:
wks@mostostal.com.pl

Dyrektor Wytwórni Konstrukcji Stalowych
Andrzej Żelazko
e-mail:
andrzej.zelazko@mostostal.com.pl 

Kierownik ds. Handlowych
Radosław Kosiński
e-mail: 
radoslaw.kosinski@mostostal.com.pl
tel. (+48) 789 448 158

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych - Kleszczów
Żłobnica, ul. Milenijna 5, 97-410 Kleszczów
tel. (+48) 12 352 41 64
e-mail:
wks2@mostostal.com.pl

Dyrektor Wytwórni Konstrukcji Stalowych
Mariusz Rachel
e-mail:
mariusz.rachel@mostostal.com.pl 

Kierownik ds. Handlowych
Radosław Kosiński
e-mail:
radoslaw.kosinski@mostostal.com.pl;
tel.(+48) 789 448 158

Kariera w Mostostalu Kraków

Kierownik ds. personalnych
Barbara Franzblau-Koch
e-mail:
rekrutacja.mk@budimex.pl

Specjalista ds. rekrutacji - rekrutacja na budowy oraz wytwórnie w Krakowie i w Żłobnicy
Daria Dutkiewicz
tel. (+48) 509 861 221