Mostostal Kraków

Strona główna / Kontakt / Dane teleadresowe

Zarząd
ul. Ujastek 7, 30-969 Kraków
tel: (+48) 12 680 25 00
fax. (+48) 12 680 26 00
Prezes Zarządu
Andrzej Kaczan
e-mail: biuro@mostostal.com.pl
Wiceprezes Zarządu Dyrektor ds. Sprzedaży i Produkcji
Jacek Lech
e-mail: jacek.lech@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów 1
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Kacper Jaskot
e-mail: kacper.jaskot@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów nr 2
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Zygmunt Ficek
e-mail: zygmunt.ficek@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów nr 3
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Paweł Ganczarenko
e-mail: pawel.ganczarenko@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów nr 4
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Paweł Porada
e-mail: pawel.porada@mostostal.com.pl
Biuro Handlowe
e-mail: marketing@mostostal.com.pl
Dyrektor Handlowy
Krzysztof Topolski
e-mail: krzysztof.topolski@mostostal.com.pl
Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu
Paweł Spisak
e-mail: pawel.spisak@mostostal.com.pl
Kontakt anglojęzyczny
Maciej Gębuś
e-mail: maciej.gebus@mostostal.com.pl
Dział Zakupów Centralnych
e-mail: zakupy@mostostal.com.pl
Dyrektor Zakupów Centralnych i Administracji
Michał Sitek
e-mail: michal.sitek@mostostal.com.pl
Dział Gwarancji
e-mail: gwarancje@mostostal.com.pl
Dyrektor Zakupów Centralnych i Administracji
Michał Sitek
e-mail: michal.sitek@mostostal.com.pl
Biuro Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Dyrektor Biura Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Mariusz Rachel
e-mail: mariusz.rachel@mostostal.com.pl 
Wytwórnia Konstrukcji Stalowych
ul. Blokowa 3, 31-752 Kraków
tel. (+48) 12 680 15 40
fax. (+48) 12 643 51 79
e-mail: wks@mostostal.com.pl
Kariera w Mostostalu Kraków
Kierownik ds. personalnych
Karolina Molenda
e-mail: rekrutacja.mk@budimex.pl