Mostostal Kraków

Strona główna / Aktualność

2018-04-20

Zrób świetne zdjęcie i wygraj w konkursie fotograficznym Budimeksu

Lubisz fotografować? Jeżeli tak, warto wziąć udział w jubileuszowym konkursie Budimeksu! Wystarczy uchwycić na zdjęciu jedną z 50 realizacji i można zdobyć cenne nagrody.

Przez 50 lat Budimex zrealizował wiele wyjątkowych projektów. Za granicą wybudował m.in. kompleks biurowy Akuleum we Frankfurcie, Międzynarodowe Centrum Szkoleniowe w Mińsku czy odbudował zniszczone podczas trzęsienia ziemi libijskie miasto Barka (Al-Mardż). W kraju tak ważne dla gdańszczan inwestycje, jak Trasa Słowackiego i Trasa Sucharskiego to efekt pracy ludzi Budimeksu. Podobnie krakowiacy są dumni z przepięknego i przestronnego centrum kongresowo-konferencyjnego ICE, a studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego mogą się cieszyć nowoczesnym i funkcjonalnym gmachem Wydziału Chemii. Z kolei mieszkańcy Augustowa odetchnęli z ulgą po oddaniu do użytku obwodnicy miasta. Takich inwestycji, z których korzystamy praktycznie wszyscy, w portfolio Budimeksu jest znacznie więcej.
Z okazji jubileuszu 50-lecia firma zorganizowała konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcia pokazujące inwestycje zrealizowane przez Budimex – zachęcamy do udziału w nim. Wszystkie informacje dotyczące konkursu na www.50pracBudimexu.pl


<<< lista aktualności